FAQ

O VSA

Co je hlavním cílem akademie?

Naučit děti dobře hrát fotbal a pracovat s míčem. Při trénincích učíme hráče vzájemnému respektu v zábavné a přátelské atmosféře. Posilujeme sebevědomí mladých hráčů v mnoha aspektech, které jim mohou pomoci nejen v budoucí fotbalové kariéře, ale také v různých životních situacích.

V čem je akademie unikátní?

Učíme děti spousty technických dovedností s míčem alternativními způsoby (zasekávačky, footwork, kličky, nahazovačky, brain kinetik).      Používáme zajímavé způsoby koordinace a rychlosti. Rozvíjíme v hráčích reakce na další podněty a smyslové vnímání na způsob brainkinetik (zapojovaná, čísel, barev, různých složitostí ve cvičeních či hrách). V neposlední řadě učíme hráče pevné disciplíně a od toho se odvíjí na konci tréninku i dobrá zábava.

Kde všude má akademie své pobočky?

Akademie VSA prozatím působí v Kanadě (Vancouver), Ugandě (Kampala) a v České republice (Olomouc, Ostrava, Zlín).

Dají se někde sehnat podobné tréninky?

Akademií, které se snaží individuálně rozvíjet děti, začíná přibývat. My jsme však výjimeční svým přístupem k dětem, kvalitním zaškolování trenérů a speciální tréninkovou metodikou šitou dětem přímo na míru.

Komu jsou tréninky určeny?

Naše tréninky jsou určeny všem chlapcům a dívkám a nejsou věkově omezeny.

VSA POMÁHÁ

Podílí se akademie na charitě?

Ano, akademie pomáhá dětem v Ugandě. S pomocí kanadského sponzora se snaží docílit toho, aby se děti v Ugandě mohli učit něčemu novému. Mimo základní lidské pomoci vytváříme kvalitní tréninkové podmínky, fotbalové oblečení a platíme zkušené trenéry.

V roce 2016 VSA založila projekt Shoes for smiles (kopačky pro radost). Cílem tohoto projektu je sběr jakýchkoliv kopaček (ne však rozbitých, děravých, apod.), které dají možnost dětem v Ugandě kvalitněji trénovat. Do letošního roku existence projektu jsme do Ugandy přivezli přes 3000 párů kopaček, a to vše díky vaší pomoci. Děkujeme.

Jak se mohu zapojit?

Máte volné nevyužité kopačky? Je vašemu dítěti náš dres už malý a vy ho dál nevyužijete? Přineste kopačky (umyté) a dres (vypraný) k nám. My se postaráme, aby udělaly radost dětem v Africe. Pokud jste z daleka, prosím kontaktujte nás a domluvíme se. 

UKÁZKOVÝ/ ZKUŠEBNÍ TRÉNINK

Jaký je rozdíl mezi ukázkovým a zkušebním tréninkem?

Ukázkové tréninky většinou realizujeme po dohodě s klubem, kde přijedeme, představíme naši akademii a ukážeme trenérům, rodičům a hlavně dětem, jak naše skupinové tréninky probíhají.

U zkušebního tréninku musíme prověřit zdatnost vašeho dítěte a podle jeho úrovně ho zařadit do skupiny, která je mu nejblíže (vztahuje se většinou k novým dětem, kteří se v průběhu roku chtějí připojit k naší akademii).

Už jsem s vámi trénoval v minulém roce – musím znova projít zkušebním tréninkem?

Ne.

VSA VÝBAVA

Proč musím mít dres akademie?

Chceme, aby všichni naši hráči vystupovali jako tým.

Jaký je způsob nošení oblečení? Máte nějaké požadavky?

Pokud je to možné, dodržujte prosím barvy akademie, které jsou oranžovo – modrá, případně neutrální černá (černé šortky/tepláky). Přizpůsobte tak i ostatní oblečení vašeho dítěte na trénink. Je možnost zakoupit na chladnější období mikinu, šusťákovou bundu i jednovrstvou čepici.

Co tvoří dres akademie?

Je to oranžový dres s logem akademie. Pro představu, jak náš VSA dres vypadá, se podívejte na náš facebook, instagram a oblečení si můžete prohlédnout přímo na našich hráčích.

Mohu si na dres nechat natisknout jméno, přezdívku nebo číslo?

Ne, stávalo se, že si hráč objednal dres a byl mu malý. Rodič poté požadoval výměnu dresu za větší a nemohli jsme v těchto případech vyhovět.

Můžu si vybrat jiný typ dresu ve vašich barvách?

Za zvýhodněnou cenu objednáváme základní typy dresů s naším logem, jiné typy dresů neobjednáváme.

Můžu oblečení vrátit nebo vyměnit?

Ano, pokud zůstane v původním stavu a s visačkou.

Líbí se mi váš dres, můžu si ho objednat a nosit, i když nejsem registrován ve vaší akademii?

Ano, budeme jedině rádi. V prvé řadě nás prosím kontaktujte. Po dohodě si poté můžete věci objednat v sekci tréninky. Počítejte prosím s poštovným + 100 Kč k celkové objednávce. Po připsání peněz na náš účet vám budou věci zaslány. 

Mám u vás pouze individuální trénink. Musím mít také váš dres?

Ano.

SKUPINOVÝ TRÉNINK

Jak poznám, jestli je pro mě lepší skupinový nebo individuální trénink?

Je to individuální, záleží na vašem rozhodnutí. Skupinový trénink je vhodný jako kolektivní trénink a je především levnější. Individuální trénink zahrnuje osobní přístup, odpovídá tomu ale také vyšší cena.

Jakou mají skupinové tréninky výhodu?

Skupinový trénink má oproti individuálnímu tréninku výhodu, že se vzájemně poznají nejen hráči, ale i rodiče a vznikají tak díky VSA nová kamarádství či dokonce přátelství. Hráči se učí společně jak fotbalovým dovednostem, tak dobré morálce ve skupině a všichni musí táhnout za jeden provaz.

Můžu být registrován současně na skupinovém i individuálním tréninku?

Ano.

Pokud se nebudu moci účastnit skupinového tréninku ať z jakéhokoliv důvodu, vrátíte mi cenu?

U skupinových tréninků bohužel nemůžeme vracet peníze hráčům, kteří svou účast v akademii předčasně z vlastní vůle ukončili, ani nemůžeme poskytovat slevy za neúčast pro nemoc nebo jiné komplikace. Peníze není možné vrátit ani v případě, že je vaše dítě vyloučeno na základě nedodržení pravidel akademie.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

Je první individuální trénink zdarma?

Ne.

Jak poznám, jestli je pro mě lepší individuální nebo skupinový trénink?

Je to individuální, záleží na vašem rozhodnutí. Individuální trénink zahrnuje osobní přístup, odpovídá tomu ale také vyšší cena. Skupinový trénink je vhodný jako kolektivní trénink a je především levnější.

Jakou má individuální trénink výhodu?

Trenér je schopen se zaměřovat přímo na detaily dítěte a odnaučit je špatným návykům, kde tohle je u skupinového tréninku mnohem složitější, a hlavně tam na to není dostatek času.

Můžu být registrován současně na individuálním i skupinovém tréninku?

Ano.

Pokud se nebudu moci účastnit individuálního tréninku ať z jakéhokoliv důvodu, vrátíte mi cenu?

Individuální trénink vyžaduje také individuální přístup. Dohodněte se na podmínkách s trenérem, který Vaše dítě trénuje.

VŠEOBECNÉ INFORMACE K TRÉNINKŮM

Je registrace u skupinového/individuálního tréninku zpoplatněna?

Ne.

Co musím splnit před prvním tréninkem, abych mohl začít?

Být řádně zaregistrováni, mít zaplacenou dopředu cenu za skupinový/individuální trénink, mít objednaný a zaplacený nebo již vlastněný dres akademie, odevzdat trenérovi nebo poštou na adresu akademie vámi vyplněný a podepsaný souhlas a prohlášení o zdravotní způsobilosti.

Kde a jak trénujete?

Tréninky mohou probíhat celoročně v našich zázemích i mimo zázemí akademie. Vše je na dohodě s trenérem se kterým vaše dítě trénuje.

Trénuje akademie o vánočních svátcích, státních svátcích a prázdninách?

Každý trenér v naší akademii má postaven svůj koncept tréninkových jednotek včetně jejich období. Více se dozvíte od vašeho trenéra.

Může akademie trénink zrušit?

Tréninky mohou být případně zrušeny z důvodu nepříznivého počasí nebo vyšší moci. V takovém případě vám akademie částku za zrušený trénink převede na další měsíc.

Proč musím platit předem?

Stávalo se nám, že rodiče předem neplatili, trenéři jejich dítě odtrénovali, a rodiče pak své děti odhlásili nebo přestali posílat na tréninky. Akademii tak vznikla škoda. I my máme své závazky a musíme za ně pravidelně platit. Proto i po vás chceme totéž.

Co když začnu trénovat v průběhu měsíce?

Zaplatíte jen poměrnou část, kterou máte před sebou.

Proč nemůžu platit hotově?

Všechny platby bereme transparentně přes účet. Žádný trenér od vás nepřijme platbu v hotovosti.

Co když zapomenu zaplatit?

Oznamte to co nejdříve trenérovi a neprodleně zaplaťte.

Co když vám zaplatím omylem víc?

Všechny platby navíc vám vždy vrátíme zpět.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE KE KEMPŮM

Mé dítě je alergické na lepek – zařídíte mi bezlepkovou stravu?

Když o alergii budeme vědět předem, jsme schopni to zařídit. Počítejte však s tím, že cena za kemp může vzrůst o další náklady. Kontaktujte prosím organizátora kempu.

Mé dítě je vegetarián (vegan). Zajistíte mu vegetariánské (veganské) jídlo?

Když o tom budeme vědět předem, jsme schopni to zařídit. Počítejte však s tím, že cena za kemp může vzrůst o další náklady. Kontaktujte prosím organizátora kempu.

Syn má speciální stravu (alergik) a jídlo mu musíme připravovat sami. Je možnost dát dítěti jídlo s sebou, dá se oběd někde ohřát? Jaká pak bude cena za kemp?

Ano. Jsme schopni to zařídit a domluvit se na ceně. Kontaktujte prosím organizátora kempu.

Může akademie kemp zrušit?

Kempy se konají za každého počasí. Pokud by byl kemp zrušen, vrátíme vám peníze. Pokud by byl kemp zrušen částečně, vrátíme vám poměrnou část peněz.

Pokud zruším účast na kempu a mám již zaplaceno, vrátíte mi cenu?

Pokud zrušíte účast na kempu více než 60 dní před jeho zahájením, vrátíme vám plnou cenu. Pokud zrušíte účast na kempu více než 30 dní před jeho zahájením, vrátíme vám 75% ze zaplacené částky. Pokud zrušíte účast na kempu více než 14 dní před jeho zahájením, vrátíme vám 50% ze zaplacené částky. Pokud zrušíte účast na kempu méně než 14 dní před jeho zahájením, vrátíme vám 25% ze zaplacené částky.

Storno poplatky jsou z toho důvodu, že většina služeb a objednávek je zajištěna a zaplacena předem.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR)

Proč budete mé dítě fotografovat a natáčet?

Prezentujeme činnost akademie na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Kde se fotky nebo videa mohou objevit?

Na našich webových stránkách, facebooku, Instagramu a YouTube. Další zpracování snímků třetí stranou nemůžeme ovlivnit.

Můžu si fotky a videa z akademie dát na své sociální sítě a instagram?

Budeme jedině rádi. I my jsme na naše absolventy pyšní.

Co mám udělat, když nesouhlasím s pořizováním a zveřejňováním fotografií a videí mého syna?

Pokud byste nesouhlasili s pořizováním fotografií a videí, musíte to výslovně písemně uvést v dokumentech akademie nebo sdělit vašemu trenérovi, a my to budeme respektovat.

Volf Soccer Academy, z. s.

se sídlem: Jabloňová 433, 686 01, Uherské Hradiště
zapsaný do spolkového rejstříku, spisová značka: L 15801 vedená u Krajského soudu v Ostravě

IČO: 05864950, neplátce DPH

Bankovní účty:

FIO banka: 2601479124/2010 (platby za tréninky)

AIR bank:   1801468011/3030 (platby za oblečení)